Staňte sa
dobrovoľníkom

Habitat for Humanity je globálna nezisková organizácia. Veríme, že spájaním komunít z rôznych kútov zemegule sa približujeme k svetu, kde má každý slušné miesto, ktoré môže nazývať domovom. Pre dosiahnutie tejto vízie prevádzkujeme v 40 krajinách sveta  dobrovoľnícky program – Global Village.

Dobrovoľníctvo s nami znamená, že budete pracovať pod odborným dohľadom s lokálnymi dobrovoľníkmi a budúcimi vlastníkmi domov na zlepšení ich života, prostredníctvom stavania a renovácie ich domov a komunít. Nevyžaduje sa žiadna predchádzajúca odbornosť alebo profesionálny tréning. Pokiaľ máte záujem dobrovoľníčiť s nami, navštívte náš web alebo kontaktujte gv.emea@habitat.org.

Náklady a poplatky spojené s cestou dobrovoľníka sa líšia v závislosti od dĺžky cesty, destinácie a podobne. Všetky výdavky spojené s jedným týždňom na projekte sa pohybujú okolo 1000 EUR na osobu. Dobrovoľníci majú možnosť vytvoriť si zbierku na pokrytie nákladov spojených s cestou. Aby sme Vám tento process uľahčili, vytvorili sme užitočný návod (fundraising toolkit) a webstránku (free fundraising website), kde môžete zbierať peniaze na Vašu cestu. S vytvorením profilu Vám radi pomôžeme.

Viac informácií